LAMOGIA
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
LAMOGIA

ENA FOROUM GIA LAMOGIA
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ...

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΜΑΡΙΑ (DARIO)
Admin
ΜΑΡΙΑ (DARIO)


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ηλικία : 37
Registration date : 26/07/2007

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ...   ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ... Icon_minitimeΔευ Αυγ 06, 2007 10:49 am

παιδια θελω χαρη... αν δειτε οπουδηποτε αντικειμενο ισσοροπιας πειτε το μου γιατι τα ψαχνω μανιωδως... ευχαριστω!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alkas79
Admin
alkas79


Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ηλικία : 45
Registration date : 28/07/2007

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ...   ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ... Icon_minitimeΔευ Αυγ 06, 2007 10:53 am

EGINE....
Stην αγορα εχει σιγουρα..αν βρω κατι θα το παρω.
ααα και μην ξεχνατε και εμενα εεε.. της ευγενειας παπουτσακια και ασπιδουλα θελω ακομα...

παντος Μαρια μπορει τσαμπα να χαλάμε λεφτα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spartiatis

Spartiatis


Αριθμός μηνυμάτων : 19
Registration date : 03/08/2007

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ...   ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ... Icon_minitimeΔευ Αυγ 06, 2007 11:12 am

Το εγραψα και μεσα στα μνμ του παιχνιδιου, αλλα εχει κανεις καμια ενισχυση +2,+3 επιδεξιοτητα? Εχετε δει ποτε να πουλαει ο αλχημιστης? Μια φορα ειχα παρει σε αποστηλη και απο τοτε...τπτ. Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alkas79
Admin
alkas79


Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ηλικία : 45
Registration date : 28/07/2007

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ...   ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ... Icon_minitimeΔευ Αυγ 06, 2007 11:16 am

πολυ σπανιο...μια φορα πετυχα +4 και αυτο ηταν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΑΡΙΑ (DARIO)
Admin
ΜΑΡΙΑ (DARIO)


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ηλικία : 37
Registration date : 26/07/2007

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ...   ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ... Icon_minitimeΔευ Αυγ 06, 2007 11:21 am

Spartiatis έγραψε:
Το εγραψα και μεσα στα μνμ του παιχνιδιου, αλλα εχει κανεις καμια ενισχυση +2,+3 επιδεξιοτητα? Εχετε δει ποτε να πουλαει ο αλχημιστης? Μια φορα ειχα παρει σε αποστηλη και απο τοτε...τπτ. Sad

ΕΓΩ ΕΧΩ +2 ΔΥΝΑΜΗ... ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΤΗ ΔΩΣΩ... ΤΗ ΚΕΡΔΙΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΣΤΗ ΤΑΒΕΡΝΑ... ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΕΙ +2 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ: ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΧΑΡΙΣΜΑ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ... ΣΕ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΖΗΜΙΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ... ΣΕ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ, ΕΠΙΔΕΞΙΟΤΗΤΑ, ΣΠΑΝΙΑ... ΚΙΑΝ ΒΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ....

ΜΗ ΠΩ ΓΙΑ ΟΠΛΙΣΜΟ ΜΕΓΑΛΟ... ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
LAMOGIA :: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ GAME-
Μετάβαση σε: