LAMOGIA
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
LAMOGIA

ENA FOROUM GIA LAMOGIA
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 KANONEΣ ΤΑΓΜΑΤΟΣ

Πήγαινε κάτω 
+2
ΜΑΡΙΑ (DARIO)
alkas79
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΜΑΡΙΑ (DARIO)
Admin
ΜΑΡΙΑ (DARIO)


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ηλικία : 37
Registration date : 26/07/2007

KANONEΣ ΤΑΓΜΑΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KANONEΣ ΤΑΓΜΑΤΟΣ   KANONEΣ ΤΑΓΜΑΤΟΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 04, 2007 6:43 am

Sash έγραψε:
Εγώ πάλι έχω σοβαρότατες απορίες σχετικά με το τάγμα, τις συνταγές κτλ. Δεν υπάρχουν οδηγίες σ'αυτό το παιχνίδι να ξεστραβωθώ? Επιπλέον έχω να δηλώσω οτι σε 2 μέρες φεύγω και θα απουσιάζω για 4 μήνες...Κανένας εθελοντής να με αναλάβει? Embarassed

καλε που θα πας για 4 μηνες?
φανταζομαι Η/Υ δεν θα παιχζει για να το προτεινεις....

παντως αν εχεις αποριες θιξτες εδω στο φορθμ να βοηθιθεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sash




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Registration date : 21/08/2007

KANONEΣ ΤΑΓΜΑΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KANONEΣ ΤΑΓΜΑΤΟΣ   KANONEΣ ΤΑΓΜΑΤΟΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 04, 2007 8:53 am

Σύνδεση δεν έχω όχι υπολογιστή. Τέλος πάντων θα δω τι θα κάνω-μπορεί και να τα καταφέρω!Το πολύ πολύ να με διώξετε από το τάγμα! Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alkas79
Admin
alkas79


Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ηλικία : 45
Registration date : 28/07/2007

KANONEΣ ΤΑΓΜΑΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KANONEΣ ΤΑΓΜΑΤΟΣ   KANONEΣ ΤΑΓΜΑΤΟΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 04, 2007 9:45 am

to kalutero 8a einai na metafer8oun ontos merika meli metaksu ton tagmaton mas.opos kai na exei oso uparxoun anoiktes 8eseis den uparxei logos na eimaste aystiri ktl.as to exoume sto mialo mas omos.kai oposdipote an einai na fugei kapios ,apla mia enimerosi kai tous kodikous gia na sunexisei aproskopta i anaptiksi tou tagmatos.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
KANONEΣ ΤΑΓΜΑΤΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
LAMOGIA :: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ GAME-
Μετάβαση σε: