LAMOGIA
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
LAMOGIA

ENA FOROUM GIA LAMOGIA
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ρrenium λογαριασμος

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΜΑΡΙΑ (DARIO)
Admin
ΜΑΡΙΑ (DARIO)


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ηλικία : 37
Registration date : 26/07/2007

Ρrenium λογαριασμος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ρrenium λογαριασμος   Ρrenium λογαριασμος Icon_minitimeΤρι Αυγ 21, 2007 6:14 am

παιδια δεν ξερω αν εχετε ριξει ποτε ματια στους λογαριασμους prenium αλλα εγω χαζευοντας ειδα οτι για 10 μερες αποκτας τετοιο λογαριασμο στελνοντας ενα μυνημα που στοιχιζει 1,20 ευρω... το ιδιο ισχυε με αλλο μυνημαι και με τα ρουμπιινια και περνεις 12 ρουμπινια...

μου φανηκε πολυ καλο και το δοκιμασα... και χτυπισα καποιους στις δημοπρασιες χεχεχε Twisted Evil

αλλα τσεπωσα και γυρω στα 7000 χρυσο με την εγγραφη αλλα και εχω περισσοτερες αποστολες...

δεν ξερω αν θα το επαναλαβω για 2ο 10μερο αλλα μια χαρα μουρθε μεχρι τωρα...

απλα το ανφερω... jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alkas79
Admin
alkas79


Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ηλικία : 45
Registration date : 28/07/2007

Ρrenium λογαριασμος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρrenium λογαριασμος   Ρrenium λογαριασμος Icon_minitimeΤρι Αυγ 21, 2007 9:55 am

paidia einai aytonoito oti prepei na rikete lefta gia na ftasete kapou..
ksero malakia alla...an to goustarete to kanete..
prosoxi omos...mporei va vre8eite uperxreomenoi,,,,,,,,,,,,,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alkas79
Admin
alkas79


Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ηλικία : 45
Registration date : 28/07/2007

Ρrenium λογαριασμος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρrenium λογαριασμος   Ρrenium λογαριασμος Icon_minitimeΤρι Αυγ 21, 2007 9:57 am

kai polu vasiko einai episeis oti an eiste meli premium exete ana 5 lepta apostoli kai maxi stin arena,,15 einai polla.. 5 oxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Isildur_83
Admin
Isildur_83


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 41
Registration date : 26/07/2007

Ρrenium λογαριασμος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρrenium λογαριασμος   Ρrenium λογαριασμος Icon_minitimeΤρι Αυγ 21, 2007 11:27 am

Το να κάνεις τον λογαριασμό σου premium ειναι απαραίτητο κ σίγουρα αξίζει τον κόπο.Εγώ ανανεώνω τον λογαριασμό μου ανά μήνα (οι 10 μέρες μου φάνηκαν λίγες κ οι 6 μήνες πάρα πολύ μεγάλο διάστημα). Αυτό που δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο είναι τα ρουμπίνια.Εχω αγοράσει 2 φορές απο 80 μέσω paypal αλλα δεν νομίζω να ξαναγοράσω.Θα προσπαθήσω να εκμεταλλευτώ περισσότερο την αγορά (στο δημοπρατήριο έχω χάσει μια περιουσία,μόνο αναλώσιμα αγοράζω απο εκεί πλέον )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alkas79
Admin
alkas79


Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ηλικία : 45
Registration date : 28/07/2007

Ρrenium λογαριασμος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρrenium λογαριασμος   Ρrenium λογαριασμος Icon_minitimeΤρι Αυγ 21, 2007 1:20 pm

distixos xoris afta den ginente tipota..
kai exo dosei pano apo 100 ezro sznolo apo tote pou ksekinisa.
kai nai eimai ili8ios..alla...
afro afro lol! afro afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΑΡΙΑ (DARIO)
Admin
ΜΑΡΙΑ (DARIO)


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ηλικία : 37
Registration date : 26/07/2007

Ρrenium λογαριασμος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρrenium λογαριασμος   Ρrenium λογαριασμος Icon_minitimeΤετ Αυγ 22, 2007 2:31 am

ρε παιδια τα ρουμπινακια για μενα ειναι χρησιμα ως εξης.... τα αγοραζεις... τα βαζεις στην ακρη και οταν θες κατι απο δημοπρατηριο το εξαγοραζεις... απλο... και χρησιμοτατο ωστε να μη χανεις τα λεφτα σου.... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alkas79
Admin
alkas79


Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ηλικία : 45
Registration date : 28/07/2007

Ρrenium λογαριασμος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρrenium λογαριασμος   Ρrenium λογαριασμος Icon_minitimeΤετ Αυγ 22, 2007 9:43 am

akrivos etsi..... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimmakos76




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 48
Registration date : 03/10/2007

Ρrenium λογαριασμος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρrenium λογαριασμος   Ρrenium λογαριασμος Icon_minitimeΤρι Οκτ 16, 2007 3:00 am

και σε περιπτωση που χασεις μαχη τα ρουμπινια δεν τα χανεις...μονο χρυσο... αρα ειναι (θεωρω προσωπικα) καλη επενδυση να στειλεις κανα μυνημα να παρεις ρουμπινια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
trannic

trannic


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ηλικία : 42
Registration date : 02/09/2007

Ρrenium λογαριασμος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: roumpinia kai alla   Ρrenium λογαριασμος Icon_minitimeΤρι Οκτ 16, 2007 7:09 am

roumpinia den exei xreiastei na paro akomi gia ton aplo logo oti dsen kano kati allo ektos apo auto (to paixnidi)pros to paron lol! opote elegxo to ti ginetai kai ti kikloforei an ontos eixa douleia kai den mporousa na diatheso xrono na perimeno tin dimoprasia tote roumpinaki mou kalo... bgazeis kai lefta etsi otan poulas ta top antikeimena pou pires Exclamation premiium omos einai must giati allios kalitera na eisai sinexeia stavlo..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimmakos76




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 48
Registration date : 03/10/2007

Ρrenium λογαριασμος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρrenium λογαριασμος   Ρrenium λογαριασμος Icon_minitimeΤρι Οκτ 16, 2007 8:29 am

ασε trannic τοσο σταβλο και τοσο αχυρο που εχω φαει εχω βγαλει και ουρα λεμε...μεχρι ενα επιπεδο δεν κονομας τιποτα...κουτοχορτο στην κυριολεξια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΑΡΙΑ (DARIO)
Admin
ΜΑΡΙΑ (DARIO)


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ηλικία : 37
Registration date : 26/07/2007

Ρrenium λογαριασμος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρrenium λογαριασμος   Ρrenium λογαριασμος Icon_minitimeΤρι Οκτ 16, 2007 11:37 am

jimmakos76 έγραψε:
ασε trannic τοσο σταβλο και τοσο αχυρο που εχω φαει εχω βγαλει και ουρα λεμε...μεχρι ενα επιπεδο δεν κονομας τιποτα...κουτοχορτο στην κυριολεξια...

+1 lol!
ΛΛΑ ΝΑ ΑΝΑΙΒΕΙΣ ΛΙΓΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Cool Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ρrenium λογαριασμος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
LAMOGIA :: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ GAME-
Μετάβαση σε: