LAMOGIA
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
LAMOGIA

ENA FOROUM GIA LAMOGIA
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 5,10 ή 15 λεπτών αποστολή???

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Isildur_83
Admin
Isildur_83


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 41
Registration date : 26/07/2007

5,10 ή 15 λεπτών αποστολή??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 5,10 ή 15 λεπτών αποστολή???   5,10 ή 15 λεπτών αποστολή??? Icon_minitimeΤρι Σεπ 04, 2007 2:16 am

Θα ήθελα να σας ρωτήσω το εξής::οταν κάνετε μια έρευνα π.χ σκότωσε 3 άρπυιες ποιο είδος αποστολής επιλέγετε??Αυτές των 5 λεπτών,των 10 ή των 15???

Ρωτάω γιατί μέχρι τώρα εγώ επέλεγα αυτές των 5 λεπτών γιατί βαριέμαι να περιμένω 15 λεπτά για μια μονομαχία Sleep Sleep αλλά απο την άλλη παρότι είμαι στο επίπεδο 32,δεν εχω κερδίσει ποτέ συνταγή κ επίσης δεν μου έχει τύχει ποτέ πούδρα της επιδεξιότητας (αν κ έχω ακουσει οτι άλλοι χρήστες έχουν κερδίσει ένα τέτοιο σπάνιο αντικείμενο)

Μήπως να αρχίσω να κάνω αποστολές των 15 λεπτών???Η δικιά σας πείρα τι λέει???Αξίζει τον κόπο ή τσάμπα πάνε οι πόντοι αποστολής?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΑΡΙΑ (DARIO)
Admin
ΜΑΡΙΑ (DARIO)


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ηλικία : 37
Registration date : 26/07/2007

5,10 ή 15 λεπτών αποστολή??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5,10 ή 15 λεπτών αποστολή???   5,10 ή 15 λεπτών αποστολή??? Icon_minitimeΤρι Σεπ 04, 2007 6:35 am

Isildur_83 έγραψε:
Θα ήθελα να σας ρωτήσω το εξής::οταν κάνετε μια έρευνα π.χ σκότωσε 3 άρπυιες ποιο είδος αποστολής επιλέγετε??Αυτές των 5 λεπτών,των 10 ή των 15???

Ρωτάω γιατί μέχρι τώρα εγώ επέλεγα αυτές των 5 λεπτών γιατί βαριέμαι να περιμένω 15 λεπτά για μια μονομαχία Sleep Sleep αλλά απο την άλλη παρότι είμαι στο επίπεδο 32,δεν εχω κερδίσει ποτέ συνταγή κ επίσης δεν μου έχει τύχει ποτέ πούδρα της επιδεξιότητας (αν κ έχω ακουσει οτι άλλοι χρήστες έχουν κερδίσει ένα τέτοιο σπάνιο αντικείμενο)

Μήπως να αρχίσω να κάνω αποστολές των 15 λεπτών???Η δικιά σας πείρα τι λέει???Αξίζει τον κόπο ή τσάμπα πάνε οι πόντοι αποστολής?

Κατα τη γνωμη μου καλυτερα να κερδιζεις ποντους εμπειριας γρηγορα με 5λεπτα και 10λεπτα.....

εγω εχω κερδισει προσφατα μια συνταγη... και ταπαιξα μολις τοδα... καο παλαιοτερα πουδρες και μυλοπετρες μεγαλες.... μια χαρα μουρθε... μερικες τις κερδισα σε 5 λεπτα και αλλες σε 10... σπανια βαζω 15 κιοταν βαζω δεν κερδιζω παντα κατι...

πιστευω ειναι να σου τυχει... οπως οι προδοτες... ολοι λετε δεν τους βρισκετε... εγω καθημερινα συναντω τουλαχιστον 2... οπως παλιοτερα ερημητες... ενω τα αντικειμενα ερευνας τα αποκτω με μεγαλη δυσκολια... πολες φορες και μετα 3 5λεπτα...

δεν ξερω με ποια λογικη συμβαινουν αυτα... μαλλον ειναι απο το σερβερ... ναχει τα κεφια του... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alkas79
Admin
alkas79


Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ηλικία : 45
Registration date : 28/07/2007

5,10 ή 15 λεπτών αποστολή??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5,10 ή 15 λεπτών αποστολή???   5,10 ή 15 λεπτών αποστολή??? Icon_minitimeΤρι Σεπ 04, 2007 9:14 am

vasika eimai uper mono sta 5lepta-paiyo 10lepta kai dekapentalepta otan ksero oti 8a ksnagemisei to 24 mou xoris na paikso.
ontos einai pio pi8ano na kerdiseis kati kalo sta 10-15lepta alla min nomiyete oti 8a aksiyei ton kopo toso polu.
kai exei na kanei me to level pou eiste.emena as poume sta 5lepta mou skane `4 epideksiotita,6 merikes fores, kala antikeimena.oxi gia to level mou alla kalla sto na ta pouliso na vgalo lefta.
to pio vasiko einai na paeyete kapaki 2 set apostolon sti seira xoris na perimenete endiamesa kai oti perisevei meta na to rixnete se 10-15lepta.
me azto ton tropo mazeyete polla lefta gia na riksete se ekpedeusi kai agores kai grigora...ektos an sou zitaei 4 prodotes opote...ton poulo.me to sumpa8eio.
tespa..etsi kano ego toulaxiston
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
5,10 ή 15 λεπτών αποστολή???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
LAMOGIA :: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ GAME-
Μετάβαση σε: